dowolna

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Aleksandrów Łódzki - Lista anonsów

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

1 180 000 zł133,22 m² 8 857,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Uwaga jeśli kupisz dom do 15 kwietnia 2026 roku. Czeka cię gigantyczna obniżka ceny zakupu zadzwoń po informacje   Twoja Nowoczesna Stodoła Mały ogród, wielkie możliwości Czy czujesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Malinowa

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 259 000 zł193,60 m² 6 503,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 193,6 m , położonego na pięknej, zadbanej działce o powierzchni 1000 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Centrum,Aleksandrów Łódzki

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą pięknego domu w Aleksandrowie Łódzkim, mieście, które łączy miejski styl życia z ciszą i przyrodą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Brużyca Wielka,Aleksandrów Łódzki

775 000 zł91,70 m² 8 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:298 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu oszczędnego do którego dojazd do centrum Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta. Lokalizacja: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Miłosza

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 600 000 zł210 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom 210 m | Aleksandrów Łódzki ul. Miłosza | działka 1000 m | 2 garaże + wiata Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konstantynowska

Szatonia,Aleksandrów Łódzki

1 700 000 zł320 m² 5 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Duży dom do zaadaptowania na swoje potrzeby. Idealny dla tych, którzy cenią przestrzeń. Dom dla Twojej rodziny, mały pensjonat, sala szkoleniowa z miejscami noclegowymi, siedziba Twojej Firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Aleksandrów Łódzki

699 000 zł127 m² 5 503,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Woźniakowski Nieruchomości z dumą prezentuje ostatni dostępny segment na nowym, kameralnym osiedlu w cichej części Aleksandrowa Łódzkiego. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 340 000 zł203 m² 6 995,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowa ofertę sprzedaży nowoczesnego domu klasy premium w Aleksandrowie Łódzkim, przy granicy z prestiżowym Rąbieniem ab. Luksusowy dom Pod Łodzią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wallenroda

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

730 000 zł146 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Twój nowy dom w Aleksandrowie Łódzkim miejsce, w którym zaczniesz pisać własną historię Wyobraź sobie poranki, gdy budzisz się w jednej z trzech sypialni na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Aleksandrów Łódzki

Brużyca Wielka,Aleksandrów Łódzki

775 000 zł92 m² 8 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:298 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Centrum,Aleksandrów Łódzki

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z zupełnie nową ofertą sprzedaży domu :) Z całego serca zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na prezentację ciekawej nieruchomości na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 349 000 zł154 m² 8 782,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na granicy Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Mam przyjemność zaprezentować kolejną oryginalną i ciekawą propozycję domu na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

955 000 zł142 m² 6 706,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Mam do zaoferowania przytulny dom w Aleksandrowie Łódzkim o powierzchni 109,9 m2 na osiedlu domków jednorodzinnych. Dom jest funkcjonalny oraz niedrogi w utrzymaniu, można w nim od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojska Polskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

970 000 zł111 m² 8 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

tel. e-mail: , jeśli poszukujesz nowego, energooszczędnego i ekonomicznego domu to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja: aleksandrów Łódzki Gotowy do zamieszkania ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

757 000 zł138 m² 5 485,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Oferujemy do sprzedaży kompaktowy dom o pow. całkowitej 138 m 2 w Aleksandrowie łódzkim. Nieruchomość dla małej rodziny lub pary, ceniącej uroki wsi i lasu, ale jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:921 m²

W sercu urokliwego regionu w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego ukrywa się perła, jaką jest wyjątkowy dom z roku 2016. To miejsce, gdzie cisza jest muzyką, spokój jest codziennością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Daszyńskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

970 000 zł165 m² 5 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:997 m²

tel. Rafał tel. e-mail: , jeśli poszukujesz pasywnego i komfortowego domu pod miastem to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: stare Krasnodęby, gmina Aleksandrów Łódzki Tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zgierska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

798 000 zł138 m² 5 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Sikorki tel. e-mail: jeśli poszukujecie Państwo domu na obrzeżach miasta z wszelkimi udogodnieniami i gotowego do zamieszkania to ta alternatywa spełni Wasze oczekiwania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Sprzedam funkcjonalny dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej ok. 138m2 i powierzchni całkowitej ok.205m2. Nieruchomość położona na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Torfowa

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 290 000 zł192 m² 6 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy, nowoczesny, z dużym, przepięknym ogrodem, garażem dwustanowiskowym wybudowanym na działce o pow. 1860m2, zlokalizowany w Aleksandrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

595 000 zł145 m² 4 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferuję do sprzedaży nowy dom w trakcie budowy - docelowo sprzedawany w stanie deweloperskim, zlokalizowany w okolicy miejscowości Izabelin, gm. Aleksandrów Łódzki. Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 244 m²

Piękny dom na granicy Aleksandrowa Łódzkiego z Rudą Bugaj Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 680 m²

Dom w budowie na bardzo dużej działce ze wszystkimi mediami miejskimi. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

340 000 zł80 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:660 m²

Domek całoroczny, na ten dom uzyskasz kredyt. Okolica stadionu.Nieruchomość złożona z: pokój 1 m.kw pokój 1 m.kwTyp ogrzewania: ogrzewanie kominkowe. Działka rolna. Typ własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

430 000 zł322 m² 1 335,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Pilna sprzedaż. Duża otwarta przestrzeń, dom w centrum miasta.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica ogródekNieruchomość złożona z: salon 25 m.kw kuchnia z jadalnią 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

319 000 zł160 m² 1 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:903 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 (+ 40 m2 garaż), znajdujący się w Woli Grzymkowej okolice Aleksandrowa Łódzkiego na działce o powierzchni 903 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 11-go Listopada

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

395 000 zł140 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Aleksandrów Łódzki okolice centrum miasta. Na działce o powierzchni ok 700m2 posadowiony jest dom parterowy z poddaszem użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wallenroda

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

479 000 zł240 m² 1 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa propozycja ceny. Sprzedamy zadbany i dobrze doświetlony dom, wybudowany od poziomu 0 z cegły i pustaka. Dom zlokalizowany na spokojnym osiedlu, blisko centrum. Składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolno stojący w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego Dom 1-piętrowy z poddaszem użytkowym, powierzchnia parteru ok 100mkw składa się z: * salon z jadalnią * kuchnia ze spiżarnią *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbińska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

365 000 zł90 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Aleksandrów Łódzki. Rejon ulicy Wierzbińskiej. Domy wznoszone na działkach budowlanych - możliwość kredytowania zakupu 1 x 1/2 bliźniaka do wykończenia - stan deweloperski Ładny teren, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łąkowa

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Przytulny dom w Aleksandrowie Łódzkim (160m^2) Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży przestronny, ciekawie zaprojektowany, dom jednorodzinny położony w pięknej, spokojnej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbińska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

315 000 zł90 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Aleksandrów Łódzki. Rejon ulicy Wierzbińskiej. Domy wznoszone na działkach budowlanych - możliwość kredytowania zakupu 2 x 1/2 bliźniaka do wykończenia. Ładny teren, wokół powstające nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbińska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 100 000 zł280 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 280m2 z działką 8387m2 i 3 garażami 2 garaże w budynku , 1 wolnostojący pokoje od 18 do 40 m2 na podłogach parkiet, okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

350 000 zł99 m² 3 535,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 81 m2 w Aleksandrowie Łódzkim. Budynek z lat 70-tych, zadbany, aktualnie zamieszkiwany. Centralne ogrzewanie: nowy piec węglowy, oraz nowy piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

420 000 zł189 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Piękny projekt domu k/aleksandrowa Łódzkiego. Stan surowy, zamknięty. Budowany z wysokiej jakości materiałów. Pustaki U22 Kozłowice, kominy Schiedel'a, okna pcv 5-komorowe Brügmann oraz dachowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wallenroda

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

395 000 zł200 m² 1 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży atrakcyjnie usytuowany dom wolnostojący w Aleksandrowie Łódzkim. Atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 480 000 zł280 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na działce obok budynku mieszkalnego, znajduje się budynek biurowo-produkcyjny o powierzchni całkowitej 530m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 11-go Listopada

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

460 000 zł215 m² 2 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Posiadam dom jednorodzinny na sprzedaż o powierzchni całkowitej 215m2. Dom wolno stojący na dużej działce o powierzchni 1380m2. Dom posiada własny garaż dwa balkony plus taras całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wąska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

360 000 zł220 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam bezpośrednio lub wynajmę pod działalność gospodarczą dom, przebudowany w latach 90. XX w, znajdujący się w Aleksandrowie Łódzkim, o powierzchni 220 m2, nadający się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

550 000 zł148 m² 3 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Super okazja! sprzedam pilnie. Domek O powierzchni całkowitej 148 M/2 znajduje się niedaleko południowych granic aleksandrowa łódzkiego W woli grzymkowej. Dom jest wykończony wewnątrz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij