dowolna

Domy z kominkiem Aleksandrów Łódzki - Lista ofert sprzedaży i najmu

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

1 180 000 zł133,22 m² 8 857,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Uwaga jeśli kupisz dom do 15 kwietnia 2026 roku. Czeka cię gigantyczna obniżka ceny zakupu zadzwoń po informacje   Twoja Nowoczesna Stodoła Mały ogród, wielkie możliwości Czy czujesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w Aleksandrowie Łódzkim, cena do negocjacji - Idealny dla rodziny lub pod inwestycję Usytuowany w zielonej okolicy, na przestronnej działce budowlanej o powierzchni 380 m , przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 399 000 zł114 m² 12 271,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Na sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny, którego charakter i jakość wykonania spotyka się niemal wyłącznie w krajach Skandynawii. Nieruchomość została zaprojektowana i zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł315 m² 3 650,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

0% prowizji od kupującego! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę. Bardzo funkcjonalny i wygodny dom położony w atrakcyjnej części Aleksandrowa Łódzkiego. Budynek trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Centrum,Aleksandrów Łódzki

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą pięknego domu w Aleksandrowie Łódzkim, mieście, które łączy miejski styl życia z ciszą i przyrodą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł163,70 m² 7 635,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 763 m²

Szukasz wytchnienia od miejskiego zgiełku i smogu, nie chcąc jednocześnie rezygnować z wygody, jaką daje bliskość metropolii? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Aleksandrowie Łódzkim Dom w Aleksandrowie Łódzkim idealny dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

900 000 zł340 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Professional nieruchomości z siedzibą w Zgierzu ul. Boruty 20 przedstawia ofertę sprzedaży domu z 1997 roku. w Aleksandrowie Łódzkim wolnostojącego na działce 2680m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerniaka

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

899 900 zł218 m² 4 124,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Dom Z potencjałem - aleksandrów łódzki, ul. Czerniaka 14 Szukasz miejsca, które ma to coś ? Na ul. Czerniaka czeka dom o wyjątkowej architekturze, który urzeka swoim klimatem. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rafałki,Aleksandrów Łódzki

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Dom Gwiazda Północna Twoja prywatna konstelacja komfortu Szukasz swojego miejsca we wszechświecie? Ten dom to nie tylko cztery ściany, to gwiazdka z nieba. Połowa bliźniaka o powierzchni 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Rafałki,Aleksandrów Łódzki

900 000 zł138 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Jeśli marzysz o eleganckim domu w pięknym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie. Oferta dotyczy domu położonego na działce 1001m2 , w Aleksandrowie Łódzkim na osiedlu Rafałki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Piaskowa Góra,Aleksandrów Łódzki

1 150 000 zł135 m² 8 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Ciekawy dom miejski Dlaczego miejski? I dlaczego ciekawy? Tutaj łączymy komfort mieszkania w domu z miejskim życiem czyli bliskością szkół, przedszkoli, sklepów. Nie tracąc czasu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rafałki,Aleksandrów Łódzki

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Sprzedam dom 150 m Corleone byliby dumni! Rok 2011. Połowa bliźniaka, cztery poziomy czystej elegancji. 7 pokoi, 3 łazienki, 2 tarasy, wielka kuchnia, wiata na dwa samochody i domek ogrodnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

810 000 zł222 m² 3 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji umowa na wyłączność :) Energooszczędny Dom 221,6m2 w zielonym zakątku/miejscowość bełdów :) Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Szatonia,Aleksandrów Łódzki

2 999 000 zł474 m² 6 321,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 113 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż: dom (200,13 m ) + pawilon handlowo-usługowy (274,30 m ) + garaż dwustanowiskowy ( 40,90 m ) Aleksandrów Łódzki | Cena: 3 107 000 zł Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rafałki

Rafałki,Aleksandrów Łódzki

760 000 zł138 m² 5 507,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 150 000 zł315 m² 3 650,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 170 000 zł315 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę. Bardzo funkcjonalny i wygodny dom położony w atrakcyjnej części Aleksandrowa Łódzkiego. Budynek trzykondygnacyjny, zgłoszony do uzytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 349 000 zł154 m² 8 782,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na granicy Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Mam przyjemność zaprezentować kolejną oryginalną i ciekawą propozycję domu na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rafałki

Rafałki,Aleksandrów Łódzki

760 000 zł138 m² 5 507,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 190 000 zł315 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

955 000 zł142 m² 6 706,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Mam do zaoferowania przytulny dom w Aleksandrowie Łódzkim o powierzchni 109,9 m2 na osiedlu domków jednorodzinnych. Dom jest funkcjonalny oraz niedrogi w utrzymaniu, można w nim od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zygmunta Starego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

955 000 zł109 m² 8 753,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Nieruchomości Kłosek polecają: przytulny dom wolnostojący w Aleksandrowie Łódzkim. Opis szczegółowy: dom położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 814m2, w okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

920 000 zł132 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zamieszkaj w prawdziwym księstwie :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Daszyńskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

970 000 zł165 m² 5 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:997 m²

tel. Rafał tel. e-mail: , jeśli poszukujesz pasywnego i komfortowego domu pod miastem to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: stare Krasnodęby, gmina Aleksandrów Łódzki Tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zgierska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

798 000 zł138 m² 5 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Sikorki tel. e-mail: jeśli poszukujecie Państwo domu na obrzeżach miasta z wszelkimi udogodnieniami i gotowego do zamieszkania to ta alternatywa spełni Wasze oczekiwania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

999 999 zł140 m² 7 142,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w centrum Aleksandrowa Łódzkiego. Dom został wzniesiony w 2001r. na działce o powierzchni 950m2. Powierzchnia domu 140m2. W skład domu wchodzą: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 190 000 zł110 m² 10 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

- rezerwacja do 04.12.2023- -NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO- Nowy, przytulny, parterowy, dom do zamieszkania z 2021 r, dla 3-4 osobowej rodziny, położony na spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

999 999 zł140 m² 7 142,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wallenroda

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

799 000 zł104 m² 7 682,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Na prezentowaną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Konrada Wallenroda w Aleksandrowie Łódzkim składają się: - ogrodzona działka o powierzchni 431m2 - dom 3-poziomy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

940 000 zł170 m² 5 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:819 m²

Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym! Szczególnie polecany dla osób chcących prowadzić działalność w miejscu zamieszkania oraz inwestorów- możliwość wynajmu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Torfowa

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 290 000 zł192 m² 6 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy, nowoczesny, z dużym, przepięknym ogrodem, garażem dwustanowiskowym wybudowanym na działce o pow. 1860m2, zlokalizowany w Aleksandrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

385 000 zł100 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 670 m²

Domy z dużym potencjałem Aleksandrów Łódzki Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, zabudowana, położona w Aleksandrowie Łódzkim. Nieruchomość składa się z: - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Oferujemy do sprzedaży siedlisko w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego: dom murowany o powierzchni 100 m 2 oraz zabudowania gospodarcze, o powierzchni 300 m 2 ,doskonałe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

549 997 zł190 m² 2 894,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w wyższym stanie deweloperskim, o powierzchni około 160 m 2 zlokalizowany na obrzeżach Aleksandrowa Łódzkiego, ulokowany na działce o pow ponad 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

440 000 zł168 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom stan surowy zamknięty 168 m 2 działka ok 650m 2 Oferuje Państwu dom w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na nieogrodzonej działce o kształcie zbliżonym do prostokąta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

779 000 zł190 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 983 m²

! zarezerwowane! Przedstawiamy Państwu piękny dom położony w atrakcyjnej lokalizacji na pograniczu Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Dom zbudowany w 2010r. w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

340 000 zł80 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:660 m²

Domek całoroczny, na ten dom uzyskasz kredyt. Okolica stadionu.Nieruchomość złożona z: pokój 1 m.kw pokój 1 m.kwTyp ogrzewania: ogrzewanie kominkowe. Działka rolna. Typ własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

2 500 zł217 m² 11,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 155 m2, całkowitej 217m2,położony na działce 200 m2. Dom z 1998 roku zaprojektowany przez architekta. W budynku garaż, na zew. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 209 000 zł250 m² 4 836 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny i unikatowy dom w Rabieniu, o pow. całkowitej 250 m 2. Dom ulokowany na dużej działce o pow. ponad 1800 m 2. Klimatu podmiejskiej rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mikołajczyka

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

515 000 zł220 m² 2 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cena do negocjacji Do sprzedaży Dom z basenem o powierzchni użytkowej 220m2 usytuowany na działce 1200m2 okolice ul. zgierskiej i franin Dom z 1991r - 10 lat później został.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij