Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Aleksandrów Łódzki - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na Osiedlu Słonecznym w Aleksandrowie Łódzkim dla osób ceniących dobry standard i wygodę. Wokół nowe, zagospodarowane osiedle. Bliskie sąsiedztwo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesna hala magazynowo produkcyjna do wynajęcia Aleksandrów Łódzki Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjną o powierzchni 1400 m w bardzo dobrej komunikacji z autostradą S14.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Transakcja- wynajem lokalu użytkowego o pow.15,15m2 w reprezentacyjnym budynku , położonego na I piętrze, przy ul. Wierzbińskiej w Aleksandrowie Łódzkim Czynsz : 1600/m-c Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²823 m² 48 557 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkań i lokali w Aleksandrowie Łódzkim. Nowy budynek 3 kondygnacyjny podzielony na część.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Transakcja wynajem mieszkania typu M-3 , położonego na I piętrze w Aleksandrowie Łódzkim (osiedle Sikorskiego) czynsz najmu: 1100 zł. Najem na zasadach najmu okazjonalnego, w przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Transakcja wynajmu - tylko dla firm - domu wolnostojącego o pow. całkowitej 200 mkw. i użytkowej ok.140 mkw. Super lokalizacja! Bardzo blisko ścisłego centrum miasta, wynajem min. 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 46,23 mkw. Czynsz najmu 1.500 zł.brutto, kaucja zabezpieczająca 3.000 zł. opłaty dodatkowe: e.e. gaz, śmieci, wywóz nieczystości, woda.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania typu M-3, o pow. 30 mkw., na I piętrze w budynku wolnostojącym przy ul. Wierzbińskiej Czynsz najmu 2.000 zł miesięcznie , opłaty dodatkowe: woda ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom W otoczeniu zabudowy jednorodzonnej Z trzema sypialniami, garażem klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym I dwoma balkonami Dom w zabudowie szeregowej skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²260 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W przypadku tej oferty kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednikowi (nie zawiera umowy pośrednictwa)! Oferta najmu powierzchni -260 m2 w budynku handlowo-usługowym Lokalizacja - Aleksandrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem powierzchni 300M2 na parterze budybku wolnostojącego usługowo-biurowego W aleksandrowie łódzkim czynsz najmu: 15.000.-zł/m-cznie + media wg. liczników dane ogólne: typ działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

3 700 zł300 m² 12,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji-na granicy Łodzi i Zgierza do wynajęcia: duży solidnie utwardzony teren przemysłowy ok. 300m 2 - z pomieszczeniami biurowymi ok. 40 m 2 z dostępem do pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Aleksandrów Łódzki +7 km

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oto oferta wynajmu mieszkania, które nie wymaga kompromisów. Przy ulicy Korzeniowskiego czeka przestronna kawalerka, gotowa na przyjęcie nowego lokatora, który ceni estetykę, świeżość i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Aleksandrów Łódzki +11 km

1 580 zł33 m² 47,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy Al. 1 maja 42/44 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim, w świetnej lokalizacji blisko Manufaktury i licznych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Aleksandrów Łódzki +11 km

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowa kawalerka z balkonem w apartamentowcu przy ul. 6 sierpnia 19a w Łodzi. -Nieruchomość- powierzchnia 26 m2. Przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Aleksandrów Łódzki +11 km

1 400 zł28,51 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia przytulne, jednopokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanym centrum Łodzi przy ul. Sterlinga 19. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Aleksandrów Łódzki +11 km

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ul. Tyrmanda , Łódź Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Tyrmanda w Łodzi. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Aleksandrów Łódzki +11 km

2 500 zł34,63 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Juliana Tuwima 48 w Łodzi, w prestiżowej inwestycji Wiszące Ogrody. Mieszkanie o powierzchni 34,63 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Aleksandrów Łódzki +11 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Aleksandrów Łódzki

Szatonia,Aleksandrów Łódzki

27 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoja szansa na idealny lokal w Aleksandrowie Łódzkim! Szukasz przestrzeni dla swojej działalności? Mamy dla Ciebie świetną propozycję: lokal do wynajęcia ponad 130 m w centrum Aleksandrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Centrum,Aleksandrów Łódzki

2 100 zł43 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofera przeznaczona dla osób niepalacych I bez zwierząt mieszkanie dostępne od 01.05 Oferujemy Państwu do wynajęcia apartament o powierzchni 43 mkw usytuowany na parterze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Aleksandrów Łódzki

Szatonia,Aleksandrów Łódzki

27 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Aleksandrów Łódzki

Szatonia,Aleksandrów Łódzki

27 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. 11-go Listopada

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

92 000 zł46 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa zabudowana obiektami o funkcji warsztatowo-magazynowej z zapleczem biurowo- socjalnym. Aktualnie budynki są w średnim stanie techniczno-użytkowym, grunt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. 1 Maja

Centrum,Aleksandrów Łódzki

30 zł/m²155 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa a samym centrum Aleksandrowa Łódzkiego. Całość powierzchnia 155 m2 z możliwością podziału na dwa osobne biura 90 m2 + 65 m2 Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Aleksandrów Łódzki

Szatonia,Aleksandrów Łódzki

27 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Aleksandrów Łódzki

Szatonia,Aleksandrów Łódzki

27 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 1 Maja

Centrum,Aleksandrów Łódzki

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 600 m2 na ogrodzonym terenie. Wjazd na teren bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Brama otwierana elektrycznie .Dojazd do hali wyłożony kostką brukową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Aleksandrów Łódzki

Szatonia,Aleksandrów Łódzki

27 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wierzbińska

Wierzbno,Aleksandrów Łódzki

6 900 zł160 m² 43,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Aleksandrów Łódzki

Szatonia,Aleksandrów Łódzki

27 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

52,50 zł/m²40 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy w prywatnym budynku przy ul. Ogrodowej w Aleksandrowie Łódzkim. Lokal posiada powierzchnię ok. 40m i znajduję się na parterze budynku, z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Centrum,Aleksandrów Łódzki

46 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajęcia centrum Aleksandrowa Łódzkiego. Do wynajęcia przestronny i dobrze zlokalizowany lokal usługowy o powierzchni ok. 120 m, położony w centrum Aleksandrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyzwolenia

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania typu kawalerka, o pow.30 mkw, czynsz najmu 1.400 zł miesięcznie + opłaty dodatkowe: czynsz około 400 zł,oraz e.e. woda. i gaz wg. użycia. Kaucja zabezpieczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

52,50 zł/m²40 m² 2 100 zł

 

 

 

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie do wynajęcia. Idealny dla pary lub pary z małym dzieckiem. Mieszkanie 37 m2, bardzo ładne, ustawne, kuchnia bardzo duża, widna i świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wojska Polskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

52,88 zł/m²160 m² 8 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajme lokal 160 m przy głównej ulicy Wojska Polskiego .Bardzo dobra lokalizacja lokal sąsiaduje z drogerią Rossman. W lokalu obecnie znaiduje się sklep odzieżowy możliwość odkupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bez czynszowe o pow. 52 m2, (maksymalnie dla 4 osób) - pokój 30 m2 - kuchnia 7 m2, wyposażona w zabudowę meblową oraz agd) - łazienka - prysznic z wc (4 m2) Opłaty: najem 1700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 50 m 2 z dużym balkonem, ulokowane na III p w centrum Aleksandrowa Łódzkiego, do mieszkania przynależna komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

53 760 zł2 688 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 2 688 m2 powierzchni magazynowej zlokalizowanej w Aleksandrowie Łódzkim, niedaleko Łodzi. Magazyn posiada bardzo dobry dostęp do drogi krajowej nr 71 oraz dojazd do stolicy.